UPW0J682MHD6
UPW0J682MHD6
Part Number:
UPW0J682MHD6
Opis:
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPW0J682MHD6.pdf2.UPW0J682MHD6.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPW0J682MHD6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.709" Dia (18.00mm)
Seria:UPW
tętnienia prądu:2.117A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-1721
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:19 Weeks
Numer części producenta:UPW0J682MHD6
Żywotność @ Temp.:8000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:28 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.787" (20.00mm)
Rozszerzony opis:6800µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Pojemność:6800µF