UPB2V271MRD
Part Number:
UPB2V271MRD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 270UF 20% 350V RADIAL
Arkusz danych:
UPB2V271MRD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPB2V271MRD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:350V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:PB
tętnienia prądu:950mA
Polaryzacja:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:UPB2V271MRD
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):2.047" (52.00mm)
Rozszerzony opis:270µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 270UF 20% 350V RADIAL
Pojemność:270µF