Kupować UCC3839N z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 7.5 V ~ 15 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 14-PDIP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Inne nazwy: | 296-11517-5 |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Numer części producenta: | UCC3839N |
| Rozszerzony opis: | Power Supply Controller Secondary-Side Controller 14-PDIP |
| Opis: | IC SECONDARY SIDE CTRLR 14DIP |
| Obecny - Dostawa: | 1.3mA |
| Aplikacje: | Secondary-Side Controller |
| Email: | [email protected] |