Kupować UCC3580N-4 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd): | 8.5 V ~ 15 V |
|---|---|
| Napięcie - uruchomienie: | 15V |
| Napięcie - Podział: | - |
| topologia: | Flyback, Forward |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-PDIP |
| Seria: | - |
| Moc (W): | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Izolacja wyjście: | Isolated |
| Inne nazwy: | 296-11443-5 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | UCC3580N-4 |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | No |
| Częstotliwość - Przełączanie: | - |
| Ochrona usterek: | - |
| Rozszerzony opis: | Converter Offline Flyback, Forward Topology 16-PDIP |
| Cykl pracy: | 66% |
| Opis: | IC REG CTRLR PWM VM 16DIP |
| Funkcje sterowania: | Soft Start |
| Email: | [email protected] |