Kupować UCC28951QPWRQ1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd): | 8 V ~ 17 V |
|---|---|
| topologia: | Full-Bridge |
| synchroniczny prostownik: | Yes |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 24-TSSOP |
| Seria: | Automotive, AEC-Q100 |
| Interfejsy szeregowe: | - |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 24-TSSOP |
| Typ wyjścia: | Transistor Driver |
| Fazy wyjściowe: | 1 |
| Konfiguracja wyjściowa: | Positive |
| Inne nazwy: | 296-45048-6 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Liczba wyjść: | 6 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | UCC28951QPWRQ1 |
| Funkcjonować: | - |
| Częstotliwość - Przełączanie: | Up to 1MHz |
| Rozszerzony opis: | Full-Bridge Regulator Positive Output DC-DC Controller IC 24-TSSOP |
| Cykl pracy (maks.): | 95% |
| Opis: | IC REG CTRLR FULL-BRIDGE 24TSSOP |
| Funkcje sterowania: | Frequency Control, Soft Start |
| Synchronizacja zegara: | Yes |
| Email: | [email protected] |