Kupować UC2577T-ADJ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed): | 5V |
|---|---|
| Napięcie - Wyjście (Max): | 60V |
| Napięcie - Wejście (Min): | 3V |
| Napięcie - wejściowa (maks): | 40V |
| topologia: | Boost, Flyback, Forward Converter |
| synchroniczny prostownik: | No |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-220-5 |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | TO-220-5 |
| Typ wyjścia: | Adjustable |
| Konfiguracja wyjściowa: | Positive |
| Inne nazwy: | 296-11159-5 UC2577T-ADJG3 UC2577T-ADJG3-ND UC2577TADJ |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Liczba wyjść: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | UC2577T-ADJ |
| Funkcjonować: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Częstotliwość - Przełączanie: | 52kHz |
| Rozszerzony opis: | Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Adjustable 5V 1 Output 3A (Switch) TO-220-5 |
| Opis: | IC REG MULTI CONFIG ADJ 3A TO220 |
| Obecny - Wyjście: | 3A (Switch) |
| Email: | [email protected] |