UAL25-0R25F8
UAL25-0R25F8
Part Number:
UAL25-0R25F8
Opis:
RES CHAS MNT 0.25 OHM 1% 25W
Arkusz danych:
1.UAL25-0R25F8.pdf2.UAL25-0R25F8.pdf
Wprowadzenie
Kupować UAL25-0R25F8 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:-
Rozmiar / Wymiar:1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm)
Seria:UAL
Oporność (Ohm):0.25
Moc (W):25W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Axial, Box
temperatura robocza:-55°C ~ 275°C
Numer części producenta:UAL25-0R25F8
Lead Style:Solder Lugs
Wysokość - Siedzą (Max):0.575" (14.60mm)
cechy:Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności:-
Opis:RES CHAS MNT 0.25 OHM 1% 25W