TXD2SL-2M-12V
TXD2SL-2M-12V
Part Number:
TXD2SL-2M-12V
Producent:
Panasonic
Opis:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
Arkusz danych:
TXD2SL-2M-12V.pdf
Wprowadzenie
Kupować TXD2SL-2M-12V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Włącz napięcie (maks):9 VDC
Wyłącz napięcie (Min):1.2 VDC
Termination Style:Gull Wing
przełączanie napięcia:110VDC - Max
Seria:TX-D
Czas Release:4ms
Relay Type:General Purpose
Opakowania:Tube
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Czas zadziałania:4ms
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):4 (72 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:TXD2SL-2M-12V
cechy:Sealed - Fully
Rozszerzony opis:General Purpose Relay DPDT (2 Form D) Surface Mount
Opis:RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
Kontakt Ocena (prąd stały):1A
Materiał styków:Silver (Ag), Gold (Au)
Formularz kontaktowy:DPDT (2 Form D)
Napięcie cewki:12VDC
Coil Type:Non Latching
Coil Resistance:576 Ohms
cewka zasilania:250 mW
Aktualny Coil:20.8mA