TPS62170QDSGTQ1
Part Number:
TPS62170QDSGTQ1
Producent:
Opis:
IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 8WSON
Arkusz danych:
TPS62170QDSGTQ1.pdf
Wprowadzenie
Kupować TPS62170QDSGTQ1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed):0.9V
Napięcie - Wyjście (Max):6V
Napięcie - Wejście (Min):3V
Napięcie - wejściowa (maks):17V
topologia:Buck
synchroniczny prostownik:Yes
Dostawca urządzeń Pakiet:8-WSON (2x2)
Seria:Automotive, AEC-Q100, DCS-Control™
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:8-WFDFN Exposed Pad
Typ wyjścia:Adjustable
Konfiguracja wyjściowa:Positive
Inne nazwy:Q9539868
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):2 (1 Year)
Standardowy czas oczekiwania producenta:7 Weeks
Numer części producenta:TPS62170QDSGTQ1
Funkcjonować:Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie:2.25MHz
Rozszerzony opis:Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.9V 1 Output 500mA 8-WFDFN Exposed Pad
Opis:IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 8WSON
Obecny - Wyjście:500mA