Kupować TLV320AIC3254IRHBR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa Digital: | 1.26 V ~ 1.95 V |
|---|---|
| Napięcie - Dostawa, analogowe: | 1.9 V ~ 3.6 V |
| Rodzaj: | Stereo Audio |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 32-VQFN (5x5) |
| Sigma Delta: | Yes |
| Seria: | - |
| Stosunek S / N, ADC / DAC (db) Typ: | 93 / 100 |
| Rozdzielczość (bity): | 32 b |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Inne nazwy: | 296-23776-2 TLV320AIC3254 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Ilość ADC / DAC: | 2 / 2 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | TLV320AIC3254IRHBR |
| Rozszerzony opis: | Stereo Audio Interface 32 b Serial 32-VQFN (5x5) |
| Dynamic Range, ADC / DAC (db) Typ: | 93 / 100 |
| Opis: | IC STEREO AUDIO CODEC 1.8V 32QFN |
| Data Interface: | Serial |
| Email: | [email protected] |