TL88K15R0E
TL88K15R0E
Part Number:
TL88K15R0E
Producent:
Ohmite
Opis:
RES CHAS MNT 15 OHM 10% 114W
Arkusz danych:
TL88K15R0E.pdf
Wprowadzenie
Kupować TL88K15R0E z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±10%
Współczynnik temperaturowy:±250ppm/°C
Rozmiar / Wymiar:3.465" L x 1.012" W (88.00mm x 25.70mm)
Seria:TL
Oporność (Ohm):15
Moc (W):114W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Modular
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
element mocowania:Flanges
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:TL88K15R0E
Lead Style:Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Współczynnik awaryjności:-
Opis:RES CHAS MNT 15 OHM 10% 114W