SRR1210A-681M
SRR1210A-681M
Part Number:
SRR1210A-681M
Opis:
FIXED IND 680UH 1A 1.2 OHM SMD
Arkusz danych:
SRR1210A-681M.pdf
Wprowadzenie
Kupować SRR1210A-681M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:-
Tolerancja:±20%
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Zastawianie:Shielded
Seria:SRR1210A
oceny:AEC-Q200
P @ Częstotliwość:11 @ 796kHz
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:Nonstandard
Inne nazwy:SRR1210A-681MDKR
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Numer części producenta:SRR1210A-681M
Indukcyjność:680µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.394" (10.00mm)
Częstotliwość - Test:1kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:850kHz
Rozszerzony opis:680µH Shielded Inductor 1A 1.2 Ohm Max Nonstandard
Opis:FIXED IND 680UH 1A 1.2 OHM SMD
DC Resistance (DCR):1.2 Ohm Max
Aktualna ocena:1A
Obecny - Nasycenie:850mA