SRR1210A-4R7Y
SRR1210A-4R7Y
Part Number:
SRR1210A-4R7Y
Producent:
Bourns, Inc.
Opis:
FIXED IND 4.7UH 8.5A 12 MOHM SMD
Arkusz danych:
SRR1210A-4R7Y.pdf
Wprowadzenie
Kupować SRR1210A-4R7Y z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:-
Tolerancja:±30%
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Zastawianie:Shielded
Seria:SRR1210A
oceny:AEC-Q200
P @ Częstotliwość:8 @ 7.96MHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Nonstandard
Inne nazwy:SRR1210A-4R7YTR
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:Ferrite
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:SRR1210A-4R7Y
Indukcyjność:4.7µH
Wysokość - Siedzą (Max):0.394" (10.00mm)
Częstotliwość - Test:1kHz
Częstotliwość - samorezonansowa:35MHz
Rozszerzony opis:4.7µH Shielded Inductor 8.5A 12 mOhm Max Nonstandard
Opis:FIXED IND 4.7UH 8.5A 12 MOHM SMD
DC Resistance (DCR):12 mOhm Max
Aktualna ocena:8.5A
Obecny - Nasycenie:9.6A