SPFI03.5L
Part Number:
SPFI03.5L
Producent:
Littelfuse
Opis:
FUSE CRTRDGE 3.5A 1KVDC CYLINDR
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera RoHS / RoHS
Dostępna Ilość:
12864 Pieces
Arkusz danych:
SPFI03.5L.pdf
Wprowadzenie
Kupować SPFI03.5L z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:-
Rozmiar / Wymiar:0.406" Dia x 2.500" L (10.31mm x 63.50mm)
Seria:POWR-GARD® SPFI
Czas odpowiedzi:Fast
Opakowania:Bulk
Package / Case:Cylindrical, Blade Terminals
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Holder
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t:-
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:SPFI03.5L
Typ bezpiecznika:Cartridge
cechy:-
Opis:FUSE CRTRDGE 3.5A 1KVDC CYLINDR
Odporność na zimno DC:0.581 Ohm
Aktualna ocena:3.5A