Kupować SN74LV8153QPWRQ1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 5.5 V, 3 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 20-TSSOP |
| Seria: | Automotive, AEC-Q100, 74LV |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Typ wyjścia: | Open Collector, Push-Pull |
| Inne nazwy: | 296-17728-6 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Ilość elementów: | 1 |
| Ilość bitów na element: | 8 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | SN74LV8153QPWRQ1 |
| Logic Type: | Shift Register |
| Funkcjonować: | Serial to Parallel |
| Opis: | IC SRL-IN 8BIT PAR-OUT 20-TSSOP |
| Email: | [email protected] |