Kupować SMLJ54AE3/TR13 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Reverse patowa (typ): | 54V |
|---|---|
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp: | 87.1V |
| Napięcie - podziały (min): | 60V |
| Kanały jednokierunkowe: | 1 |
| Rodzaj: | Zener |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | DO-214AB |
| Seria: | - |
| Ochrona linii zasilających: | No |
| Moc - Peak Pulse: | 300W |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | DO-214AB, SMC |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 14 Weeks |
| Numer części producenta: | SMLJ54AE3/TR13 |
| Opis: | TVS DIODE 54VWM 87.1VC SMCJ |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs): | 34.4A |