S2008DS3RP
Part Number:
S2008DS3RP
Producent:
Littelfuse
Opis:
SCR SENS 200V 8A TO-252
Arkusz danych:
1.S2008DS3RP.pdf2.S2008DS3RP.pdf3.S2008DS3RP.pdf
Wprowadzenie
Kupować S2008DS3RP z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Na członkowskim (VTM) (max):1.6V
Napięcie - Stan Wyłączony:200V
Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks):800mV
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-252, (D-Pak)
Seria:-
Rodzaj SCR:Sensitive Gate
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Inne nazwy:S2008DS3
temperatura robocza:-40°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:S2008DS3RP
Rozszerzony opis:SCR 200V 8A Sensitive Gate Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Opis:SCR SENS 200V 8A TO-252
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max):8A
Obecny - Na członkowskim (It (AV)) (Max):5.1A
Obecny - Off State (max):5µA
Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):83A, 100A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks):8mA