S1-0R75F3
S1-0R75F3
Part Number:
S1-0R75F3
Producent:
Riedon
Opis:
RES SMD 0.75 OHM 1% 1/2W 1913
Arkusz danych:
1.S1-0R75F3.pdf2.S1-0R75F3.pdf
Wprowadzenie
Kupować S1-0R75F3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:-
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)
Seria:S
Oporność (Ohm):0.75
Moc (W):0.5W, 1/2W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1913 J-Lead
Inne nazwy:S-1 0.750 OHM 1%
S-1-0.750FTR
S-1-0.750FTR-ND
S1-0R75F3TR
temperatura robocza:-55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):2 (1 Year)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:S1-0R75F3
Wysokość - Siedzą (Max):0.126" (3.20mm)
cechy:Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.75 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1913 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Opis:RES SMD 0.75 OHM 1% 1/2W 1913