RT0201FRE0749R9L
RT0201FRE0749R9L
Part Number:
RT0201FRE0749R9L
Producent:
Yageo
Opis:
RES SMD 49.9 OHM 1% 1/20W 0201
Arkusz danych:
RT0201FRE0749R9L.pdf
Wprowadzenie
Kupować RT0201FRE0749R9L z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:0201
Rozmiar / Wymiar:0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Seria:RT
Oporność (Ohm):49.9
Moc (W):0.05W, 1/20W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0201 (0603 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:RT0201FRE0749R9L
Wysokość - Siedzą (Max):0.010" (0.26mm)
cechy:Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:49.9 Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thin Film
Opis:RES SMD 49.9 OHM 1% 1/20W 0201