RN65D2550FRE6
Part Number:
RN65D2550FRE6
Opis:
RES 255 OHM 1/2W 1% AXIAL
Dostępna Ilość:
12589 Pieces
Arkusz danych:
RN65D2550FRE6.pdf
Wprowadzenie
Kupować RN65D2550FRE6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:Axial
Rozmiar / Wymiar:0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Seria:Military, MIL-R-10509/2, RN65
Oporność (Ohm):255
Moc (W):0.5W, 1/2W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Axial
Inne nazwy:RN65D2550FRE6-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 175°C
Numer części producenta:RN65D2550FRE6
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:255 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Opis:RES 255 OHM 1/2W 1% AXIAL