RN60D7873FRE6
Part Number:
RN60D7873FRE6
Opis:
RES 787K OHM 1/4W 1% AXIAL
Dostępna Ilość:
17726 Pieces
Arkusz danych:
RN60D7873FRE6.pdf
Wprowadzenie
Kupować RN60D7873FRE6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:Axial
Rozmiar / Wymiar:0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Seria:Military, MIL-R-10509/1, RN60
Oporność (Ohm):787k
Moc (W):0.25W, 1/4W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Axial
Inne nazwy:RN60D7873FRE6-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 175°C
Numer części producenta:RN60D7873FRE6
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:787k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Opis:RES 787K OHM 1/4W 1% AXIAL