RN60D7871FRE6
Part Number:
RN60D7871FRE6
Producent:
Dale / Vishay
Opis:
RES 7.87K OHM 1/4W 1% AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
12706 Pieces
Arkusz danych:
RN60D7871FRE6.pdf
Wprowadzenie
Kupować RN60D7871FRE6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:Axial
Rozmiar / Wymiar:0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Seria:Military, MIL-R-10509/1, RN60
Oporność (Ohm):7.87k
Moc (W):0.25W, 1/4W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Axial
Inne nazwy:RN60D7871FRE6-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 175°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:RN60D7871FRE6
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:7.87k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Opis:RES 7.87K OHM 1/4W 1% AXIAL