Kupować RN212-2-02 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 250V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm) |
| Seria: | RN |
| oceny: | - |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | Vertical, 4 PC Pin |
| Inne nazwy: | -RN 212 2 /02 290-128 800029 817-1568 RN212202 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Liczba linii: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Numer części producenta: | RN212-2-02 |
| Indukcyjność @ Częstotliwość: | 1.8mH @ 1kHz |
| Impedancja @ Częstotliwość: | - |
| Wysokość (max): | 0.799" (20.30mm) |
| Rodzaj filtra: | Power Line |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 1.8mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2A (Typ) DCR 75 mOhm (Typ) |
| Opis: | CMC 1.8MH 2A 2LN TH |
| Oporność DC (DCR) (maks.): | 75 mOhm (Typ) |
| Karta Grubość (mm): | 2A (Typ) |
| Zatwierdzenia: | UR, VDE |
| Email: | [email protected] |