RER40F1870MCSL
Part Number:
RER40F1870MCSL
Producent:
Dale / Vishay
Opis:
RES CHAS MNT 187 OHM 1% 5W
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
16532 Pieces
Arkusz danych:
RER40F1870MCSL.pdf
Wprowadzenie
Kupować RER40F1870MCSL z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±1%
Współczynnik temperaturowy:±20ppm/°C
Rozmiar / Wymiar:0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm)
Seria:Military, MIL-PRF-39009, RER40
Oporność (Ohm):187
Moc (W):5W
Opakowania:Bulk
Package / Case:Axial, Box
Inne nazwy:RER40F1870MCSL-MIL
temperatura robocza:-55°C ~ 250°C
element mocowania:Flanges
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:12 Weeks
Numer części producenta:RER40F1870MCSL
Lead Style:Solder Lugs
Wysokość - Siedzą (Max):0.335" (8.51mm)
cechy:Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Współczynnik awaryjności:M (1%)
Opis:RES CHAS MNT 187 OHM 1% 5W