REG103FA-A/500E3
Part Number:
REG103FA-A/500E3
Producent:
Opis:
IC REG LDO ADJ 0.5A DDPAK
Arkusz danych:
REG103FA-A/500E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować REG103FA-A/500E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:1.295 V ~ 5.5 V
Napięcie - Wejście:2.1 V ~ 15 V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.115V @ 500mA
Dostawca urządzeń Pakiet:DDPAK/TO-263-5
Seria:-
regulator topologii:Positive Adjustable
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):2 (1 Year)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:REG103FA-A/500E3
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1.295 V ~ 5.5 V 500mA DDPAK/TO-263-5
Opis:IC REG LDO ADJ 0.5A DDPAK
Obecny - Wyjście:500mA
Obecny - Limit (Min):550mA