REG102NA-3.3/250
Part Number:
REG102NA-3.3/250
Producent:
Opis:
IC REG LDO 3.3V 0.25A SOT23-5
Arkusz danych:
REG102NA-3.3/250.pdf
Wprowadzenie
Kupować REG102NA-3.3/250 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:3.3V
Napięcie - Wejście:Up to 10V
Napięcie - Wypadanie (typowy):0.15V @ 250mA
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-23-5
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:SC-74A, SOT-753
Inne nazwy:REG102NA-3.3TR
REG102NA33250
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:REG102NA-3.3/250
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 250mA SOT-23-5
Opis:IC REG LDO 3.3V 0.25A SOT23-5
Obecny - Wyjście:250mA
Obecny - Limit (Min):340mA