PWR6327W7R50JE
PWR6327W7R50JE
Part Number:
PWR6327W7R50JE
Opis:
RES SMD 7.5 OHM 5% 3W 6327
Arkusz danych:
PWR6327W7R50JE.pdf
Wprowadzenie
Kupować PWR6327W7R50JE z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:-
Rozmiar / Wymiar:0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Seria:PWR6327
Oporność (Ohm):7.5
Moc (W):3W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6327 J-Lead
temperatura robocza:-55°C ~ 275°C
Numer części producenta:PWR6327W7R50JE
Wysokość - Siedzą (Max):0.268" (6.80mm)
cechy:Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:7.5 Ohm ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Wirewound
Opis:RES SMD 7.5 OHM 5% 3W 6327