PVH-10V560MF60E-R2
PVH-10V560MF60E-R2
Part Number:
PVH-10V560MF60E-R2
Producent:
Elna America
Opis:
CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V SMD
Arkusz danych:
PVH-10V560MF60E-R2.pdf
Wprowadzenie
Kupować PVH-10V560MF60E-R2 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:10V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:PVH
Ripple Current - niska częstotliwość:-
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:2.25A @ 100kHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial, Can - SMD
Inne nazwy:604-1177-2
PVH10V560MF60ER2
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:PVH-10V560MF60E-R2
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.236" (6.00mm)
Rozszerzony opis:56µF ±20% 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 31 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):31 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V SMD
Pojemność:56µF