Kupować P3100S1ALRP z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - W państwie: | 4V |
|---|---|
| Napięcie - Stan Wyłączony: | 275V |
| Napięcie - Breakover: | 350V |
| Seria: | SIDACtor® |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | DO-214AC, SMA |
| Inne nazwy: | F5737TR P3100S1ALRP-ND |
| Ilość elementów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 14 Weeks |
| Numer części producenta: | P3100S1ALRP |
| Opis: | SIDACTOR BI 275V 150A DO214AC |
| Prąd - szczytowa impuls (8 / 20μs): | 150A |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs): | 50A |
| Obecny - trzymaj (Ih): | 150mA |
| Pojemność: | 50pF |
| Email: | [email protected] |