Kupować NPS2T-250RF1 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Tolerancja: | ±1% |
|---|---|
| Współczynnik temperaturowy: | ±100ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-126 (D-Pak Style) |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.325" L x 0.320" W (8.26mm x 8.13mm) |
| Seria: | NPS |
| Oporność (Ohm): | 250 |
| Moc (W): | 25W |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Inne nazwy: | NPS 2-T126 250.000 OHM 1% NPS2-T126-250.000FTR NPS2-T126-250.000FTR-ND NPS2-T126-250FTR NPS2-T126-250FTR-ND NPS2T-250RF1TR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 175°C |
| Liczba zakończeń: | 2 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 21 Weeks |
| Numer części producenta: | NPS2T-250RF1 |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.161" (4.10mm) |
| cechy: | - |
| Współczynnik awaryjności: | - |
| Rozszerzony opis: | 250 Ohm ±1% 25W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thick Film |
| Opis: | RES SMD 250 OHM 1% 25W TO126 |