NH2CG224
Part Number:
NH2CG224
Producent:
Littelfuse
Opis:
FUSE SQUARE 224A 500VAC/440VDC
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
17894 Pieces
Arkusz danych:
NH2CG224.pdf
Wprowadzenie
Kupować NH2CG224 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:440V
Napięcie znamionowe - AC:500V
Rozmiar / Wymiar:2.953" L x 2.530" W x 1.575" H (75.00mm x 64.26mm x 40.00mm)
Seria:-
Czas odpowiedzi:Fast
Opakowania:Bulk
Package / Case:Rectangular, Blade
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Holder
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t:-
Numer części producenta:NH2CG224
Typ bezpiecznika:Square
cechy:Indicating
Opis:FUSE SQUARE 224A 500VAC/440VDC
Aktualna ocena:224A