MXP5KE85A
MXP5KE85A
Part Number:
MXP5KE85A
Opis:
TVS DIODE 85VWM 137VC DO41
Dostępna Ilość:
14355 Pieces
Arkusz danych:
MXP5KE85A.pdf
Wprowadzenie
Kupować MXP5KE85A z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):85V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:137V
Napięcie - podziały (min):94.4V
Kanały jednokierunkowe:1
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:500W
Opakowania:Bulk
Package / Case:DO-204AL, DO-41, Axial
Inne nazwy:1086-13019
1086-13019-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MXP5KE85A
Opis:TVS DIODE 85VWM 137VC DO41
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):3.6A