MXLP5KE7.5CAE3
MXLP5KE7.5CAE3
Part Number:
MXLP5KE7.5CAE3
Producent:
Microsemi
Opis:
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO41
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
15630 Pieces
Arkusz danych:
MXLP5KE7.5CAE3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MXLP5KE7.5CAE3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):7.5V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:12.9V
Napięcie - podziały (min):8.33V
Rodzaj:Zener
Dostawca urządzeń Pakiet:DO-204AL (DO-41)
Seria:Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:500W
Opakowania:Bulk
Package / Case:DO-204AL, DO-41, Axial
Inne nazwy:1086-10554
1086-10554-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MXLP5KE7.5CAE3
Opis:TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO41
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):38.8A