MMZ2012Y150BTD25
MMZ2012Y150BTD25
Part Number:
MMZ2012Y150BTD25
Producent:
TDK Corporation
Opis:
FERRITE BEAD 15 OHM 0805 1LN
Arkusz danych:
1.MMZ2012Y150BTD25.pdf2.MMZ2012Y150BTD25.pdf
Wprowadzenie
Kupować MMZ2012Y150BTD25 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rozmiar / Wymiar:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria:MMZ
oceny:AEC-Q200
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0805 (2012 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Liczba linii:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:MMZ2012Y150BTD25
Impedancja @ Częstotliwość:15 Ohm @ 100MHz
Wysokość (max):0.041" (1.05mm)
Rodzaj filtra:Signal Line
Opis:FERRITE BEAD 15 OHM 0805 1LN
Oporność DC (DCR) (maks.):50 mOhm
Karta Grubość (mm):1.5A