MLF1608DR10KTD25
MLF1608DR10KTD25
Part Number:
MLF1608DR10KTD25
Producent:
TDK Corporation
Opis:
FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM
Arkusz danych:
MLF1608DR10KTD25.pdf
Wprowadzenie
Kupować MLF1608DR10KTD25 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Rodzaj:Multilayer
Tolerancja:±10%
Dostawca urządzeń Pakiet:0603 (1608 Metric)
Rozmiar / Wymiar:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Zastawianie:Shielded
Seria:MLF
oceny:AEC-Q200
P @ Częstotliwość:15 @ 25MHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0603 (1608 Metric)
Inne nazwy:445-16944-2
445-16944-ND
MLF1608DR10KTD25-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń:Ferrite
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:MLF1608DR10KTD25
Indukcyjność:100nH
Wysokość - Siedzą (Max):0.037" (0.95mm)
Częstotliwość - Test:25MHz
Częstotliwość - samorezonansowa:450MHz
Rozszerzony opis:100nH Shielded Multilayer Inductor 200mA 350 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
Opis:FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM
DC Resistance (DCR):350 mOhm Max
Aktualna ocena:200mA