MCR01MZPJ150
MCR01MZPJ150
Part Number:
MCR01MZPJ150
Producent:
LAPIS Semiconductor
Opis:
RES SMD 15 OHM 5% 1/16W 0402
Arkusz danych:
MCR01MZPJ150.pdf
Wprowadzenie
Kupować MCR01MZPJ150 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Tolerancja:±5%
Współczynnik temperaturowy:±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet:0402
Rozmiar / Wymiar:0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria:MCR
Oporność (Ohm):15
Moc (W):0.063W, 1/16W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0402 (1005 Metric)
Inne nazwy:RHM15JTR
temperatura robocza:-55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń:2
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MCR01MZPJ150
Wysokość - Siedzą (Max):0.016" (0.40mm)
cechy:Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:15 Ohm ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Opis:RES SMD 15 OHM 5% 1/16W 0402