Kupować MAX4854HETE+T z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze (V +): | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Napięcie - Zasilanie, Podwójne (V ±): | - |
| Czas przełączania (Ton, Toff) (maks.): | 60ns, 40ns |
| Przełącznik: | SPST - NO |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-TQFN (3x3) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oporność na terenie (maks.): | 9 Ohm |
| Liczba obwodów: | 4 |
| Obwód multipleksera / demultipleksera: | 1:1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | MAX4854HETE+T |
| Rozszerzony opis: | 4 Circuit IC Switch 1:1 9 Ohm 16-TQFN (3x3) |
| Opis: | IC SWITCH DUAL SPDT 16TQFN |
| Prąd - wyciek (IS (wyłączony)) (maks.): | 2nA |
| Przesłuchy: | -95dB @ 1MHz |
| Wtrysk ładowania: | 8pC |
| Dopasowanie kanału do kanału (ΔRon): | 200 mOhm |
| Kanał (Capacitance) (CS (wyłączone), CD (wyłączone)): | 12pF |
| 3dB Pasmo: | 150MHz |
| Email: | [email protected] |