MAX1818EUT18-T
Part Number:
MAX1818EUT18-T
Opis:
IC REG LDO 1.8V/ADJ 0.5A SOT23-6
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
13287 Pieces
Arkusz danych:
1.MAX1818EUT18-T.pdf2.MAX1818EUT18-T.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAX1818EUT18-T z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:1.8V, 1.25 V ~ 5 V
Napięcie - Wejście:2.5 V ~ 5.5 V
Napięcie - Wypadanie (typowy):-
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-23-6
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed or Adjustable
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:SOT-23-6
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MAX1818EUT18-T
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable Output 1.8V, 1.25 V ~ 5 V 500mA SOT-23-6
Opis:IC REG LDO 1.8V/ADJ 0.5A SOT23-6
Obecny - Wyjście:500mA