MAX17501AATB+
MAX17501AATB+
Part Number:
MAX17501AATB+
Opis:
IC REG BCK 3.3V 0.5A SYNC 10TDFN
Arkusz danych:
1.MAX17501AATB+.pdf2.MAX17501AATB+.pdf3.MAX17501AATB+.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAX17501AATB+ z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed):3.3V
Napięcie - Wyjście (Max):-
Napięcie - Wejście (Min):4.5V
Napięcie - wejściowa (maks):60V
topologia:Buck
synchroniczny prostownik:Yes
Dostawca urządzeń Pakiet:10-TDFN (3x2)
Seria:Himalaya
Opakowania:Tube
Package / Case:10-WFDFN Exposed Pad
Typ wyjścia:Fixed
Konfiguracja wyjściowa:Positive
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MAX17501AATB+
Funkcjonować:Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie:600kHz
Rozszerzony opis:Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 10-WFDFN Exposed Pad
Opis:IC REG BCK 3.3V 0.5A SYNC 10TDFN
Obecny - Wyjście:500mA