Kupować MAL216099504E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| napięcie znamionowe: | 16V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu: | 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Seria: | Automotive, AEC-Q200, 160 CLA |
| tętnienia prądu: | 900mA |
| Polaryzacja: | Polar |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Radial, Can - SMD |
| Inne nazwy: | 4620PHTR |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 16 Weeks |
| Numer części producenta: | MAL216099504E3 |
| Żywotność @ Temp.: | 1500 Hrs @ 150°C |
| Główny odstęp: | - |
| Impedancja: | 50 mOhm |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| Rozszerzony opis: | 1500µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1500 Hrs @ 150°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Opis: | CAP ALUM 1500UF 20% 16V SMD |
| Pojemność: | 1500µF |
| Aplikacje: | Automotive |
| Email: | [email protected] |