MAL214833682E3
Part Number:
MAL214833682E3
Opis:
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusz danych:
MAL214833682E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL214833682E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:148 RUS
tętnienia prądu:1.21A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MAL214833682E3
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:60 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:6800µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Pojemność:6800µF