MAL213849681E3
Part Number:
MAL213849681E3
Opis:
CAP ALUM 680UF 20% 100V AXIAL
Arkusz danych:
MAL213849681E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL213849681E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.827" Dia (21.00mm)
Seria:138 AML
tętnienia prądu:1.33A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MAL213849681E3
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:140 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.654" (42.00mm)
Rozszerzony opis:680µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 210 mOhm @ 100kHz 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):210 mOhm @ 100kHz
Opis:CAP ALUM 680UF 20% 100V AXIAL
Pojemność:680µF