MAL205679681E3
MAL205679681E3
Part Number:
MAL205679681E3
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP ALUM 680UF 20% 100V SNAP
Arkusz danych:
1.MAL205679681E3.pdf2.MAL205679681E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL205679681E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:056 PSM-SI
tętnienia prądu:990mA @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MAL205679681E3
Żywotność @ Temp.:12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:328 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.260" (32.00mm)
Rozszerzony opis:680µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 375 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):375 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 680UF 20% 100V SNAP
Pojemność:680µF