MA15KP130CAE3
MA15KP130CAE3
Part Number:
MA15KP130CAE3
Opis:
TVS DIODE 130VWM 209VC DO204AR
Dostępna Ilość:
15904 Pieces
Arkusz danych:
MA15KP130CAE3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MA15KP130CAE3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):130V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:209V
Napięcie - podziały (min):144V
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:15000W (15kW)
Opakowania:Bulk
Package / Case:DO-204AR, Axial
Inne nazwy:1086-3750
1086-3750-MIL
temperatura robocza:-65°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MA15KP130CAE3
Opis:TVS DIODE 130VWM 209VC DO204AR
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):72A