LX8582A-33CV
LX8582A-33CV
Part Number:
LX8582A-33CV
Producent:
Microsemi
Opis:
IC REG LDO 3.3V 8.5A TO247-3
Arkusz danych:
LX8582A-33CV.pdf
Wprowadzenie
Kupować LX8582A-33CV z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:3.3V
Napięcie - Wejście:Up to 10V
Napięcie - Wypadanie (typowy):1.1V @ 8.6A
Dostawca urządzeń Pakiet:TO-247-3
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Bulk
Package / Case:TO-247-3
temperatura robocza:0°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):2 (1 Year)
Numer części producenta:LX8582A-33CV
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 8.5A TO-247-3
Opis:IC REG LDO 3.3V 8.5A TO247-3
Obecny - Wyjście:8.5A
Obecny - Limit (Min):8.6A