Kupować LTC2937CUHE#PBF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 2.9 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 4.5 V ~ 16.5 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 28-QFN (5x6) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Numer części producenta: | LTC2937CUHE#PBF |
| Rozszerzony opis: | Power Supply Controller Power Supply Monitor, Sequencer 28-QFN (5x6) |
| Opis: | IC SUPERVISOR/SEQUENCE 6CH 28QFN |
| Obecny - Dostawa: | 1mA |
| Aplikacje: | Power Supply Monitor, Sequencer |
| Email: | [email protected] |