Kupować LT3024IFE#TRPBF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Wyjście: | 1.22 V ~ 20 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 1.8 V ~ 20 V |
| Napięcie - Wypadanie (typowy): | 0.3V @ 500mA, 0.3V @ 100mA |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-TSSOP-EP |
| Seria: | - |
| regulator topologii: | Positive Adjustable |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Ilość Regulatorów: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 4 Weeks |
| Numer części producenta: | LT3024IFE#TRPBF |
| Rozszerzony opis: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1.22 V ~ 20 V 500mA, 100mA 16-TSSOP-EP |
| Opis: | IC REG LDO ADJ 0.5A/0.1A 16TSSOP |
| Obecny - Wyjście: | 500mA, 100mA |
| Obecny - Limit (Min): | 520mA, 110mA |
| Email: | [email protected] |