LP5990TM-1.2/NOPB
Part Number:
LP5990TM-1.2/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 1.2V 0.2A 4DSBGA
Arkusz danych:
LP5990TM-1.2/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP5990TM-1.2/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:1.2V
Napięcie - Wejście:2.2 V ~ 5.5 V
Napięcie - Wypadanie (typowy):-
Dostawca urządzeń Pakiet:4-DSBGA
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:4-WFBGA, DSBGA
Inne nazwy:LP5990TM-1.2/NOPBDKR
LP5990TM-1.2DKR
LP5990TM-1.2DKR-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:LP5990TM-1.2/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.2V 200mA 4-DSBGA
Opis:IC REG LDO 1.2V 0.2A 4DSBGA
Obecny - Wyjście:200mA