LP3990MF-1.5/NOPB
Part Number:
LP3990MF-1.5/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 1.5V 0.15A SOT23-5
Arkusz danych:
LP3990MF-1.5/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP3990MF-1.5/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:1.5V
Napięcie - Wejście:2 V ~ 6 V
Napięcie - Wypadanie (typowy):-
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-23-5
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:SC-74A, SOT-753
Inne nazwy:*LP3990MF-1.5
LP3990MF-1.5
LP3990MF-1.5/NOPBTR
LP3990MF-1.5NOPB
LP3990MF-1.5NOPBTR
LP3990MF-1.5NOPBTR-ND
LP3990MF-1.5TR
LP3990MF-1.5TR-ND
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:LP3990MF-1.5/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 150mA SOT-23-5
Opis:IC REG LDO 1.5V 0.15A SOT23-5
Obecny - Wyjście:150mA