LP3964ES-1.8/NOPB
Part Number:
LP3964ES-1.8/NOPB
Producent:
Opis:
IC REG LDO 1.8V 0.8A DDPAK
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
12887 Pieces
Arkusz danych:
LP3964ES-1.8/NOPB.pdf
Wprowadzenie
Kupować LP3964ES-1.8/NOPB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Wyjście:1.8V
Napięcie - Wejście:2.5 V ~ 7 V
Napięcie - Wypadanie (typowy):-
Dostawca urządzeń Pakiet:DDPAK/TO-263-5
Seria:-
regulator topologii:Positive Fixed
Opakowania:Tube
Package / Case:TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Inne nazwy:296-41575-5
LP3964ES-1.8/NOPB-ND
LP3964ES18NOPB
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):3 (168 Hours)
Standardowy czas oczekiwania producenta:6 Weeks
Numer części producenta:LP3964ES-1.8/NOPB
Rozszerzony opis:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 800mA DDPAK/TO-263-5
Opis:IC REG LDO 1.8V 0.8A DDPAK
Obecny - Wyjście:800mA
Obecny - Limit (Min):1.2A